praca

Główna Biblioteka Lekarska poszukuje firmy edytorskiej

Główna Biblioteka Lekarska poszukuje firmy edytorskiej jako partnera do stałej współpracy przy składaniu tekstów.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie ofert drogą elektroniczną na jeden z poniższych adresów:

sekretariat@gbl.waw.pl; d.kucharczyk@gbl.waw.pl

Główna Biblioteka Lekarska poszukuje kandydata/ kandydatki
na stanowisko bibliotekarza w Oddziale Terenowym GBL
w Gorzowie Wielkopolskim

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (medycyna, farmacja, pielęgniarstwo, bibliotekoznawstwo, informacja naukowa),
  • Minimum 2 lata stażu pracy w bibliotece lub w zakładach merytorycznie pokrewnych,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Zaangażowanie w pracę, zapewnienie sprawnej pracy Oddziału, kreatywność, samodzielność,
  • Podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania czytelników i podnoszenie rangi GBL przez lokalną promocję,
  • Otwartość na zmiany i kreatywność w ich realizacji,
  • Mile widziana znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego.

    Główne obowiązki:
  • Zapewnienie sprawnej pracy Oddziału.
  • Podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania czytelników i podnoszenie rangi GBL przez lokalną promocję.
  • Prowadzenie sprawozdawczości i rozliczeń na potrzeby centrali, Dyrekcji, organów państwowych i samorządowych.
  • Opracowywanie pod nadzorem Dyrektora GBL artykułów naukowych związanych z profilem działalności GBL.

  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Główną Bibliotekę Lekarską, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”

    Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (CV, list motywacyjny) należy składać drogą e-mailową na adres: rekrutacja@gbl.waw.pl w terminie do dnia 30.06.2022 r.

    Główna Biblioteka Lekarska
    poszukuje kandydata/ kandydatki
    na stanowisko kierownika Oddziału Terenowego w Toruniu

    Opis stanowiska:

      • organizacja i planowanie pracy w Oddziale,
      • prowadzenie sprawozdawczości i statystyki,
      • sprawowanie kontroli nad działalnością merytoryczną i biblioteczną Oddziału,
      • gromadzenie zbiorów (zakup książek i czasopism),
      • obsługa czytelników.
      • opracowywanie pod nadzorem Dyrektora GBL artykułów naukowych związanych z profilem działalności GBL

    Wymagamy:

      • wykształcenia wyższego kierunkowego (medycyna, farmacja, pielęgniarstwo, bibliotekoznawstwo, informacja naukowa)
      • minimum 5 lat stażu pracy w bibliotece lub w zakładach merytorycznie pokrewnych,
      • umiejętności obsługi komputera,
      • umiejętności zarządzania zespołem,
      • zaangażowania w pracę, zapewnienia sprawnej pracy Oddziału, kreatywności, samodzielności,
      • działań zmierzających do pozyskiwania czytelników i podnoszenia rangi GBL przez lokalną promocję,
      • otwartości na zmiany i kreatywności w ich realizacji,
      • mile widziana znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego.

    w tytule: Kierownik Oddziału - Toruń

    Prosimy, aby w treści dokumentów rekrutacyjnych umieścili Państwo poniższą zgodę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Główną Bibliotekę Lekarską im. S. Konopki w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))